Haberler
PYROPLEX LTD, YANGIN DURDURMA ÜRÜNLERİNİ TÜYAK 2017'DE SERGİLEYECEK

Pyroplex, 9-10 Kasım 2017'de İstanbul'da Cevahir Otel Kongre Merkezi'nde, Tüyak’ın ( Türkiye Yangından Korunma Ve Eğitim Vakfı) organize ettiği, 2 yılda bir gerçekleşen ''5. Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sergisi ve Sempozyumu''na katılacaktır.

Bu Sempozyum’da, Yangın ve Güvenlik alanındaki bilimsel ve teknolojik gelişmeler tartışılıp, tasarımcılar, proje uygulayıcıları, araştırmacılar ve yöneticiler deneyimlerini paylaşacaktır. "Yangın ve Güvenlik" endüstrisindeki imalatçılar, teknolojik gelişmelerini tanıtacak, yeni ürün ve sistemlerini sergileyecektir.

Pyroplex, benzersiz Pyroplex İntümesan formülü sayesinde,  duvar veya zemine yangın direnci kazandırmak için üretilen Yangın Durdurma ürünlerini sergileyecektir. Pyroplex® Yangın Durdurma ürünleri, yangının ve sıcak gazların bir bölmeden diğerine geçmesini önlemek için inşaat projelerinde kullanılır.

Türkiye’deki dağıtım ortağımız Okal Dış Ticaret firması da fuarda bulunacaktır. Okal Firması, teknik kadrosu ile ahşap, metal, cam ve kompozit yangın kapılarında kullanılan, Pyroplex Yangın Durdurucu ürünlerinde uzmandır.

Orta Avrupa İhracat Satış Müdürü Melanie Alaran,  fuar ziyaretçileri ile bilgi almak isteyeceği konular üzerine görüşmek üzere Pyroplex standında bulunacaktır. 30 yılı aşkın süredir, yangından korunma hakkında tecrübesi bulunan Pyroplex Teknik mühendisi Andy Walsh da standımızda, ziyaretçilere teknik uzmanlık sunmak üzere hazır bulunacaktır.

Melanie, "Tüyak'ta düzenlenen bu sempozyuma katılmak, potansiyel müşterilerimize test edilmiş ve sertifikalı Yangın Durdurucu ürünlerimizin kalitesini göstermek için mükemmel bir fırsattır. Türkiye, Pyroplex için iyi bir pazardır ve fuar ziyaretçilerini gelecekteki fırsatları görüşmek için standımıza bekliyoruz"dedi.

Etkinlikler hakkında bilgi almak ve online kayıt için http://tuyak2017.com/tr/ ‘e tıklayınız.

Sizi B7-A No'lu standımızda bekliyoruz.